Administrativní podpora - Praha 6 - HPP
  • Hlavní město Praha, Praha
Praha
MANPOWER
24. 6. 2022

Pro našeho předního klienta na českém trhu a nejvýznamnějšího v oblasti financování automobilů jak osobních, tak užitkových hledáme někoho na pozici Administrativní podpora.

Finanční ohodnocení: 34.000Kč

Místo výkonu: Praha 6

Nástup: Ihned nebo dle domluv

POPIS POZICE:
  • Příprava smluvní dokumentace a nabídek pro obchodníky (zadávání do systému, kompletace, kontrola)
  • Příprava nabídkových katalogů
  • Telefonická a emailová komunikace s jednotlivými klienty a zástupci klientů, správa a řešení jejich požadavků
  • Práce navazující na činnosti obchodníků a správního oddělení
  • Potřebná kooperace napříč celou společností
  • V rámci oddělení napomáhá řešit nestandardní požadavky a dílčí úkoly

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Samostatnost, pečlivost
  • Plánování a organizování práce
  • Není potřeba znalosti angličtiny
  • Alespoň minimální zkušenosti z administrativy jsou podmínkou!

NABÍZÍME:
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Stravenky v hodnotě 140Kč
  • 25 dní dovolené
  • 3 Sick days
  • Multisport karta
n