Administrativní pracovnice(ník) sekretariátu
  • Brno
Brno, Komora veterinárních lékařů České republiky, Brno, Novoměstská /
Komora veterinárních lékařů České republiky
6. 8. 2022
21 000 Kč - 24 000 Kč Kč/měsíc

Komora veterinárních lékařů České republiky vyhlašuje výběrové řízení na pozici Administrativní pracovník/pracovnice sekretariátu
Náplň práce:
o Práce na PC
o Agenda související s registrací členů do Komory
o Evidence členských plateb
o Zpracování příchozí a odeslané pošty
o Vedení agendy disciplinárních řízení a digitalizace dokumentů
o Součinnost s ekonomickým oddělením
Požadujeme:
o Minimálně ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou
o Velmi dobré organizační dovednosti, samostatnost i schopnost pracovat
v týmu, dobré komunikační schopnosti a asertivní jednání, rozhodnost, odolnost vůči stresu, smysl pro zodpovědnost a svědomitost, morální bezúhonnost
o Znalost práce na PC - Word, Excel, Internet, Outlook
o Všeobecná orientace ve veřejných rejstřících
Výhodou:
o Aktivní znalost AJ
o Ochota se dále vzdělávat
o Aktivní řidič B
o Předchozí praxe v oblasti administrativy
o Kladný vztah ke zvířatům
Nabízíme:
o Pracovní poměr na plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku)
o Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
o Nástupní plat 21-24 000 Kč, dle praxe
o Předpokládaný nástup: září / říjen 2022 (případně dle domluvy)
Zaměstnanecké výhody:
o 5 týdnů dovolené
o Stravenky
o Příspěvek na penzijní spoření
o Pružná pracovní doba
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, motivační dopis doplněný
o strukturovaný životopis a kopii dokladu o nejvyšším vzděláním, nejpozději do 28. 8. 2022 na e-mailovou adresu: vetkom@vetkom.cz nebo písemně na adresu:
Komora veterinárních lékařů ČR
sekretariát
Novoměstská 1965/2
621 00 Brno-Řečkovice
V případě dalších dotazů kontaktujte sekretariát KVL ČR na tel. čísle: 549 256 407.
Vybraní uchazeči budou pozváni do užšího výběru. Pokud se Vám do 14 dní neozveme od ukončení výběrového řízení, nebyli jste vybráni do dalšího kola.
stravenky, 5 týdnů dovolené, práce v malém příjemném kolektivu, kancelář v dobré dostupnosti MHD, příspěvek na penzijní pojištění, práce na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení na dobu neurčitou.