Administrativní pracovník a výpomoc s vedením účetnictví
  • Chrudim
, Chrudim, Topol 31
RCprofi s.r.o.
12. 9. 2024

Jsme přední česká společnost specializující se na prodej RC modelů a příslušenství. Na trhu působíme od roku 2011 a nabízíme široký sortiment RC aut, letadel, vrtulníků, dronů a lodí. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby a produkty našim zákazníkům a neustále inovovat naše procesy. Zakládáme si na přátelském a podporujícím pracovním prostředí.

Náplň práce:

  • Příprava podkladů pro daňová přiznání.
  • Podpora expedičního oddělení.
  • Komunikace s klienty a dodavateli.
  • Kontrola činností v účetním programu Pohoda.
  • Zpracování a evidence účetních dokladů.

Požadavky:

  • Praxe v administrativě a orientace v účetním systému Pohoda výhodou.
  • SŠ vzdělání s maturitou.
  • Zkušenosti s MS Office (Excel, Word).
  • Pečlivost, spolehlivost a samostatnost.
  • Schopnost týmové spolupráce.

Těšíme se na vaši odpověď!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 598
337