ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE
  • Liberec
Liberec, Aktivní život o.p.s., Liberec, Na Františku /
Aktivní život o.p.s.
25. 11. 2022
14 000 Kč - 25 000 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:
Vystavování dodacích listů, faktur a pokladních dokladů.
Evidence zakázek.
Komunikace se zákazníky.
Personální evidence.
Evidence skladových zásob.
Plánování provozu prádelny.
Požadavky:
Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání.
Znalost práce s Microsoft Office na vysoké úrovni (znalost Excelu nutností).
Příjemné vystupování.
Ochota, učit se novým věcem.
OZP (1. - 3. st.)
Loajalita k firmě.
Nabízíme:
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání (Program Pohoda)
Příjemné pracovní prostředí v kolektivu
Sídlo v blízkosti centra Liberce
Odpovídající finanční ohodnocení a perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti
Možnost zkráceného pracovního úvazku, zaměstnanecké benefity
V blízkosti vlakového a autobusového nádraží Liberce, 2 minuty od tramvajové zastávky
Zaslat životopis e-mailem