Administrativní pracovník/ce mzdového oddělení Prostějov
  • Prostějov
Prostějov
IF FACILITY a.s.
23. 4. 2024

Společnost IF FACILITY a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni

na pozici „Administrativní pracovník/ce mzdového oddělení“ v Prostějově

Náplň práce:

Administrativní práce spojená se zadáváním dat do PC

Zpracování osobních složek zaměstnanců

Pomoc při zpracování podkladů při ročním zúčtování daně

Komunikace se zaměstnanci

Komunikace s úřady a další administrativní činnost

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání s maturitou

Uživatelská znalost MS Office

Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost

Trestní bezúhonnost

Práce s programem Pamica-výhodou

Nabízíme:

Práci na HPP, zkrácený úvazek 4 hodiny denně

PD od pondělí do pátku, ranní směna

Nástupní plat 14000,-Kč

Pracovní pozice je vhodná pro ID-invalidní důchodce

Vaše CV očekáváme na uvedené emailové adrese

  • Práce Prostějov
  • Pracovník reklamačního oddělení Prostějov
  • Mzdový účetní Prostějov
  • Mzdová účetní Prostějov
  • Vedoucí oddělení Prostějov
  • Administrativní pracovník Brodek u Prostějova
  • Administrativní pracovník Olšany u Prostějova
  • Administrativní pracovník Prostějov
  • Vedoucí technického oddělení Prostějov
  • Klientský pracovník Prostějov
  • Marketingový pracovník Prostějov
  • Prostějov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 053
    270