Administrativní pracovník- Kravaře- pouze OZP nebo invalidní důchodce
  • Kravaře
Kravaře
Petr Boček
20. 6. 2022
18 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
Informace o pracovní pozici

Informace

Jsme chráněná dílna, ryze česká společnost. Máte zkušenosti v práci v administrativě? Dejte nám o sobě vědět. Hledáme invalidní důchodce na pracovní pozici: práce v administraci. Místo výkonu Kravaře. Pracovní poměr na HPP na 6 nebo 8hod. Možný karierní postup až na vedoucího pobočky. Nástup možný ihned. Pro více informací volejte nebo pište.

Co od vás očekáváme

čistý trestní rejstřík

spolehlivost

pečlivost

Co vám nabízíme

práce v ryze české firmě

různorodou náplň práce

stravenky

mobilní telefon

příjemné pracovní prostředí- přátelský kolektiv

nápoje na pracovišti- neomezená konzumace

náborový příspěvek až 20.000,-Kč

Kravaře - Nabídka práce v okolních lokalitách

41 452
14 659