Administrativní pracovník/pracovnice Call centra (pro OZP) - Ústí nad Labem
  • Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
OPTIMIA facility s.r.o.
7. 3. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro OPTIMIA sociální podnik s.r.o.

Hledáme pracovníka/pracovnici (vhodné pro OZP s invalidním důchodem) na částečný úvazek v Ústí nad Labem.

- úvazek 10 - 40 hodin týdně

- mzda 5000 - 20000 Kč za měsíc (dle úvazku)

- pracovní doba dle dohody

- nástup ihned

- smlouva na HPP

Náplň práce:

• práce ve společnosti, která je orientovaná nejen na cíle, ale i na zaměstnance a jejich potřeby

• budete součástí týmu největšího callcentra v naší společnosti a svojí prací ho budete podporovat

• čeká vás práce na PC, komunikace s kolegy v týmu a písemná komunikace se stávajícími klienty

• budete pracovat s interními systémy

Nabízíme stabilní českou společnost, jistotu pravidelné výplaty, 5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti, odpočinkovou místnost, kvalitní školení.

Požadujeme dobrou znalost práce na PC a komunikativnost.

Předchozí zkušenosti jsou vítány.

Budeme se těšit na Váš životopis.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM nabor@optimia.cz

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!!

  • Práce Ústí nad Labem
  • Pracovník call centra Ústí nad Labem
  • Manažer call centra Ústí nad Labem
  • Supervizor call centra Ústí nad Labem
  • Administrativní pracovník Ústí nad Labem
  • Klientský pracovník Ústí nad Labem
  • Marketingový pracovník Ústí nad Labem
  • Technický pracovník Ústí nad Labem
  • Pomocný pracovník Ústí nad Labem
  • Pracovník ostrahy Ústí nad Labem
  • Sociální pracovník Ústí nad Labem
  • Ústí nad Labem - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259