Administrativní pracovník / pracovnice náboru (pro OZP) - Brno
  • Brno
Brno, Brno, Jana Babáka
OPTIMIA
25. 9. 2024

Společnost OPTIMIA rozšiřuje svůj tým a hledá nového kolegu / kolegyni.

- pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce)

- místo výkonu práce: Brno, ul. Jana Babáka

- zkrácený úvazek 10 hodin týdně

- mzda 5000 Kč za měsíc

- pracovní dobra: dopoledne

- nástup ihned, nebo dohodou

- smlouva na HPP

Co vás čeká:

- práce na PC, zpracování analýz

- zadávání inzerce na pracovní portály a kontrola hlášenek na ÚP

- evidence a zakládání dokumentace

Výhodou bude, pokud budete umět:

- pokud jste již pracoval jako administrativní pracovník a jste týmový hráč

- pokud budete mít zkušenosti v oblasti personalistiky

Co vám můžeme nabídnout:

- zajímavou fixní mzdu

- stabilní českou společnost, která ocení Váš přínos

- smlouvu na HPP - zkrácený úvazek

- 5 týdnů dovolené

- občerstvení na pracovišti zdarma

- kvalitní a efektivní školení

V případě zájmu se těšíme na Váš životopis.

Pozice je vhodná pouze pro OZP.

  • Práce Brno
  • Specialista pro nábor Brno
  • Administrativní pracovník Kobeřice u Brna
  • Administrativní pracovník Ochoz u Brna
  • Administrativní pracovník Klobouky u Brna
  • Administrativní pracovník Újezd u Brna
  • Administrativní pracovník Hrušovany u Brna
  • Administrativní pracovník Slavkov u Brna
  • Administrativní pracovník Brno
  • Pracovník audiovize Brno
  • Pracovník charity Brno
  • Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 661
    334