Administrativní pracovník/pracovnice - poloviční úvazek
  • Praha
Praha
Spin HR s.r.o.
27. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Budete srdcem naší kanceláře a zajistíte hladký chod veškeré agendy.

Vaše komunikační a organizační dovednosti se naplno projeví při:
- Komunikaci s klienty a členy: telefonicky, e-mailem i osobně.

- Budete spravovat a přispívat na sociální sítě (Facebook, LinkedIn, atd.)

- Organizaci firemních akcí: od plánování a koordinace až po zajištění cateringu a prezentací.
- Podpoře vedení: administrativní a organizační úkoly dle potřeby.

Vaše práce bude pestrá a dynamická, s možností uplatnit i vlastní kreativitu a nápady. Možnost spolupráce formou OSVČ. Práce vhodná pro OZP.

Požadujeme:

- Jste komunikativní osobnost s příjemným vystupováním a umíte si lidi získat.
- Máte logické myšlení a smysl pro detail.
- Jste samostatný/á a zodpovědný/á pracovník/ce s organizačními dovednostmi.
- Ovládáte práci na PC (Word, Excel, Outlook) na uživatelské úrovni.
- Máte chuť učit se a rozvíjet se v administrativním oboru.

Bonus: Zkušenosti s vedením agendy, organizací akcí a práce v dynamickém prostředí.

Nabízíme:

- Přátelský a motivující kolektiv v moderní kanceláři v centru Prahy.
- Smysluplnou práci s možností ovlivňovat dění ve firmě.
- Možnost částečného home office, dle domluvy.
- Odměňování odpovídající vašim zkušenostem a dovednostem.
- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.

Kód: BB_AZZP_2603

  • Práce Praha
  • Administrativní pracovník Jílové u Prahy
  • Administrativní pracovník Praha
  • Klientský pracovník Praha
  • Marketingový pracovník Praha
  • Technický pracovník Praha
  • Pomocný pracovník Praha
  • Pracovník ostrahy Praha
  • Sociální pracovník Praha
  • Pracovník audiovize Praha
  • Pracovník charity Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 038
    261