Administrativní pracovník - správce dotačních programů
  • Terezín
, Terezín, Pražská 328
DYNTEC
7. 2. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

  • administrativní činnost pro firmu v oblasti získávání dotací,
  • řádně vést administrativu projektů (řídit dotační administrativu),
  • aktivně spolupracovat s úřady (po dobu dotačního programu),
  • dbát na hlídání ukazatelů dotačních programů,
  • dbát na hlídání termínů dotačních programů,
  • připravovat zprávy nadřízeným o stavu jednotlivých dotačních programů,
  • mít na starost administrativní přípravu při auditu (kontrole) státními institucemi.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání – ekonomického (podnikatelského) zaměření,
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet – webové stránky),
  • schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a pečlivost,
  • organizační schopnosti,
  • časovou flexibilitu.

Výhodou (není podmínkou):

  • zkušenosti se získáváním firemních dotačních programů,
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

 Zaměstnanecké výhody:

  • příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku, služební telefon.

Plat/mzda: od 27 000 Kč.

Pracovní poměr: plný úvazek.

Nástup možný od 2. 5. 2024. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail: sd@dyntec.cz, kontaktní osoba pro uchazeče: Helena Zlochová, telefon: +420 608 950 208.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260