Administrativní pracovník - správce dotačních programů
  • Terezín
, Terezín, Pražská 328
DYNTEC
16. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- administrativní činnost pro firmu v oblasti získávání dotací,

- řádně vést administrativu projektů (řídit dotační administrativu),

- aktivně spolupracovat s úřady (po dobu dotačního programu),

- dbát na hlídání ukazatelů dotačních programů,

- dbát na hlídání termínů dotačních programů,

- připravovat zprávy nadřízeným o stavu jednotlivých dotačních programů,

- mít na starost administrativní přípravu při auditu (kontrole) státními institucemi.

Požadujeme:

- SŠ vzdělání – ekonomického (podnikatelského) zaměření,

- dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet –webové stránky),

- schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a pečlivost,

- organizační schopnosti,

- časovou flexibilitu.

Výhodou (není podmínkou):

- zkušenosti se získáváním firemních dotačních programů,

- znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

Zaměstnanecké výhody:

- příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku, služební telefon.

Plat/mzda: od 27 000 Kč.

Místo výkonu: Společnost DYNTEC s r.o., Pražská 328, Terezín

Pracovní poměr: plný úvazek

Nástup možný od 1. září 2024. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail: sd@dyntec.cz, kontaktní osoba pro uchazeče: Helena Zlochová, telefon: +420 608 950 208.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 098
272