Ambulantní sestra ž/m OSTRAVA
  • Ostrava, Česko, Ostrava
Ostrava
SIMPLEHIRE
13. 5. 2022
neuvedeno Dohodou
Informace o pracovní pozici

POŽADAVKY:

- SŠ/VŠ vzděláním v oboru praktická nebo všeobecná sestra (či diplomovaná všeobecná sestra)

- podmínka svědomitá/ý a pečlivá/ý

- pacient je pro nás vždy na prvním místě, proto si velmi vážíme vysoké míry empatie

- se znalostí běžné práce na PC

- zkušenosti z ambulantního provozu výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:

- Správná příprava pracovních prostor a odpovědnost za hygienické a aseptické prostředí.

- Starost o každodenní chod oční ambulance.

- Komunikace s pacienty a jejich příbuznými, úzká spolupráce s lékaři.

- Administrativa spojená s příjmem, objednáváním a dokumentací pacientů.

NABÍZÍME:

- práci pro zajímavou a prestižní značku na dobu plnění krásných rodičovských povinností naší kolegyně

- reprezentativní prostředí oční kliniky

- jednosměnný provoz

- mzdu rozšířenou o pravidelné kvartální odměny

- tým, který se podporuje, vychází si vstříc a má propracovaný systém zaškolení

- příspěvek na volnočasové aktivity a zdraví

- podmínky pro spokojené budování kariéry a osobního rozvoje

- zvýhodněné mobilní tarify

- 25 dnů dovolené

- a řadu dalších firemních benefitů