Analytik / analytička migrace - Praha 4 Lhotka
  • Praha 4
, Praha 4, Lhotecká 559/7
Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
27. 7. 2024
30 000 Kč
Informace o pracovní pozici

ANALYTIK / ANALYTIČKA MIGRACE – PRAHA 4 LHOTKA

Do našeho menšího týmu analytiků hledáme spolehlivou posilu.

Náplň práce:

  • Monitoring migrační situace v ČR i v zahraničí
  • Práce s otevřenými i uzavřenými zdroji
  • Zpracování analytických zpráv v oblasti migrace
  • Příprava podkladů pro vedení SUZ MV
  • Podílení se na chodu kanceláře ředitele SUZ MV

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru mezinárodní vztahy, politologie, bezpečnostní studia, rozvojová studia apod. (vhodné také pro absolventy)
  • Dobrá znalost českého a anglického jazyka, další jazyky výhodou
  • Výborný psaný projev
  • Zájem o mezinárodní dění a migraci a orientace v aktuálních zahraničněpolitických tématech

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní, stále se rozvíjející organizaci Ministerstva vnitra
  • Příležitost podílet se na tvorbě praktické migrační, azylové a integrační politiky státu
  • Zařazení v 11. platové třídě dle NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů a osobní příplatek
  • Plný pracovní úvazek (40 h týdně) s možností občasné práce z domova
  • 200 hodin (25 dnů) dovolené a 5 dnů indispozičního volna/rok
  • Vzdělávací a jazykové kurzy (Jazykový bonus)
  • Čerpání z Fondu kulturních a sociálních potřeb (po roce v organizaci)
  • Stravování v místě pracoviště za velmi příznivé ceny
  • umíme zařídit MultiSport kartu
  • Mobilní telefon s tarifem i pro soukromé účely, počítač + notebook
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro členy rodiny
  • Možnost využití sportovního areálu Policejní akademie zdarma (běžecký okruh, posilovna, bazén)

Nástup možný od 1. 9. 2024.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s 3měsíční zkušební dobou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Místo výkonu práce: Lhotecká 559/7 Praha 12 (Areál Policejní akademie ČR)

Pokud Vás naše pracovní nabídka oslovila, neváhejte nám napsat pár motivačních řádků a zaslat strukturovaný životopis skrze e-mail kariera(zavináč)suz.cz 28. 8. 2024.

Budeme se těšit!

Čím se vlastně ve Správě uprchlických zařízení Ministerstva vnitra zabýváme?

Jsme praktickým realizátorem části migrační a integrační politiky státu. Mezi hlavní naše činnosti patří provoz přijímacích středisek, pobytových středisek, integračních azylových středisek, zařízení pro zajištění cizinců a Center na podporu integrace cizinců. Jsme rovněž generálním poskytovatelem integračních služeb v rámci Státního integračního programu.

Více o práci naší organizace se můžete dočíst  na www.suz.cz.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 582
337