Area Sales Manager - Key account manager
  • Jihočeský kraj
Jihočeský kraj
Talentor Advanced Search, s.r.o.
24. 6. 2022
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

- Obchodní činnost v rámci vybraného regionu západní Čechy

- Spolupráce s prodejními místy v rámci regionu

- Získávání nových zákazníků ve svěřeném regionu a vyhledávání nových obchodních příležitostí

- Spolupráce s investory, architekty, projektanty a designéry

- Příprava nabídek, cenových kalkulací a obchodních smluv

- Podpora zákazníků od vzniku spolupráce i během ní, komunikace s partnery a distributory

- Koordinace nových projektů spolu s technickým oddělením

- Pravidelný reporting přes CRM

Benefity

- Pracovní smlouva na dobu neurčitou se zajímavou základní mzdou a bonusovým systémem

- Vynikající pověst společnosti a jejích produktů na trhu

- Prostor pro realizaci vlastních nápadů pod hlavičkou mezinárodní společnosti

- Pružnou pracovní dobu a work-life balance přístup

- Auto i k soukromému použití, notebook a iPhone

Předpoklady

- Zkušenosti z technicky orientovaných oborů

- Orientace na zákazníka, příjemné vystupování a komunikace

- Prodejní a prezentační dovednosti

- Dobrá znalost práce na PC

- Pozitivní vztah k technice/technologiím

- Aktivní řidič

Specializace

Stavebnictví, Technické obory

Nabízená mzda

Fix + čtvrtletní bonus