ASISTENT/-KA PERSONÁLNÍHO MANAŽERA
  • Most
Most, ITM internationale technische Montage, s.r.o., Most, Čsl. armády /
ITM internationale technische Montage, s.r.o.
18. 11. 2022
25 000 Kč - 35 000 Kč Kč/měsíc

Firma ITM Internationale technische montage s.r.o. hledá asistent/ku personálního manažera.
Pracovní náplň:
- Příprava podkladů, formálních dokumentů pro nadřízeného zaměstnance
- Vyřizování obchodní korespondence
- Komunikace se spolupracovníky
Požadujeme:
- Příjemné a komunikativní vystupování
- Vysoké pracovní nasazení
- Pečlivost, samostatnost, odpovědnost
- Znalost anglického jazyka vítána
- Minimálně středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti s více než dvacetiletou tradicí
- Dobré finanční ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
- Práce na HPP
Místo výkonu práce: Most
Termín nástupu: 1.1.2023
Kontaktní email pro zasílání životopisu: Irena.Harsanyi@itm-most.cz