Asistent/-ka prodeje luxusních hodinek
  • Hlavní město Praha, Praha
Praha
MANPOWER
25. 11. 2022

Hledáme reprezentativní kandidáty pro prémiový stánek s hodinkami na Chodově a Zličíně.

Máš reprezentativní vystupování? Jsi komunikativní typ a angličtina pro tebe není problém?

Pro našeho klienta, prémiovou rodinnou značku s 30 letou tradicí v oblasti hodinářství a oficiálního prodejce značky Rolex hledáme reprezentativní brigádníky do stánku na Chodově a na Zličíně na dlouhodobější brigádu do konce února.

POPIS POZICE:

- výpomoc ve stánku v obchodním centru

- prezentace produktů

PROFIL KANDIDÁTA:

- zkušenosti na podobné pozici výhodou

- angličtina na komunikativní úrovni

- spolehlivost a loajalita

- vhodné pro studenty

- pracovní doba 9 až 21 hod (lze plánovat směny flexibilně dle domluvy)

NABÍZÍME:

- spolupráce na dohodu o pracovní činnosti

- mzda 175 Kč / hod

- 100 % příplatek za práci ve státní svátek

- flexibilní plánování směn

- lokalita: Praha Chodov (listopad, prosinec) a Zličín (leden, únor)

n