Asistent/ka administrativy
  • Chrudim
Chrudim, KOVOMONT ROSICE, s.r.o., Chrudim, Rubešova /
KOVOMONT ROSICE, s.r.o.
6. 8. 2022
35 000 Kč Kč/měsíc

Strojírenská firma z Chrudimi hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici asistent/ka administrativy.
Náplň práce: evidence a vyřizování firemní korespondence, činnosti spojené s fakturací (evidence a vystavování faktur, platby došlých faktur), příprava dokladů pro účetní, správa personálních činností (evidence docházky, příprava podkladů pro mzdy, stravenky, pracovní smlouvy, DPP, ...), zajišťování provozního chodu firmy (kancelářské potřeby, vozový park, občerstvení), spolupráce při kompletaci dokumentace, expedici zakázek, správa a agenda projektových dokumentací (archiv), přepis textů (rukopis), ostatní činnosti dle potřeby.
Požadujeme: SŠ vzdělání, schopnost práce na PC - praktická znalost: MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint), psaní všemi deseti, ŘP skupiny B, praxe v oboru není požadována, ale je výhodou, schopnost samostatné práce a tvůrčího myšlení, dobrá znalost českého jazyka, koordinace činností, vedení kancelářské agendy, schopnost učit se nové poznatky, pracovitost, spolehlivost, čestnost, zodpovědnost, příjemné vystupování, slušnost,
Nabízíme: pracovní poměr na plný úvazek, zajímavou a pestrou práci v mladém kolektivu, pružnou pracovní dobu, firemní telefon, stravenky/stravenkový paušál.
Platové podmínky: dohodou ( cca 35.000,-)
Nástup: dohodou: první kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle ( kontaktní osoba J. Sysel tel. 602 107 224 )