ASISTENT/KA - FINANČNÍHO - ADMINSTRATIVNÍHO ODDĚLENÍ - na 6 hodin
  • Praha
Praha
Michal Štulla
15. 5. 2024

Pro společnost která patří k leaderům na trhu jako dodavatel pokladních, vážících systémů a prodejního vybavení, měrné techniky oblasti PHM a informačních systémů hledáme ASISTENT/KU týmu.

Náplň práce:

Úzká spolupráce se všemi odděleními společnosti (obchod, HW a SW servis, účtárna, sklad)

Práce v různých aplikačních SW společnosti (účetně-skladový Helios, HelpDesk Kaktus, FuelOmat aplikace) - NA VŠE ZAUČÍME :-)

Orientační znalost produktů a služeb společnosti

Různorodé asistentské a administrativní činnosti v rámci oddělení (skenování / kopírování / tvoření dokumentů)

Podpora týmu měrné techniky oblasti PHM:

Komunikace se zákazníky / partnery / dodavateli

Zaznamenání požadavků zákazníků

Evidence zákazníků

Tvorba zákaznických objednávek

Evidence zákaznických a partnerských smluv a smluvních podmínek

Fakturace

Řešení pohledávek

Objednávání materiálu u dodavatelů v ČR i zahraničí, řešení reklamací

Kontrola a evidence faktur přijatých

Spolupráce na ročních Inventurách skladu

Komunikace s HW servisními techniky (interními / externími)

Zadávání požadavků na instalace a servisy HW technikům

Podpora HW technikům

Zpracování pracovních listů HW techniků

Příprava skladového materiálu a odeslání externím HW technikům

Objednávky pracovních listů

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme:

SŠ vzdělání

Komunikativní znalost AJ (schopnost se dorozumět písemně, po telefonu i osobně)

Znalost práce s PC na dobré úrovni (MS office – Word, Excel, Outlook)

Příjemné a profesionální vystupování

Aktivní přístup a zodpovědnost k plnění svěřených úkolů

Schopnost pojmout velké množství různorodých informací

Chuť učit se novým věcem

Přirozenou pečlivost, systematičnost, organizovanost a loajalitu

Co můžeme nabídnout:

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou – po 1 roce zaměstnání

Firemní benefity (stravenkový paušál, volnočasové poukázky / MultiSport karty, jazykový kurz AJ, Free days) – po roce zaměstnání nebo po dohodě i dříve v závislosti na pracovním výkonu a přístupu (může být i po zkušební době pokud/ bude kandidát/ka aktivní, pracovitý/á a šikovný/á)

Zázemí stabilní společnosti

Zajímavé zaměstnání v příjemném, přátelském a kreativním kolektivu

Možnost zvyšování si odborné kvalifikace

Využití AJ

Odpovídající finanční ohodnocení

Pevná pracovní doba na částečný pracovní úvazek 6 hodin = 9-16 s hodinovou pauzou na oběd (Flexibilní pracovní doba na této pozici není možná)

Pokud máte zájem neváhejte nás kontaktovat.

  • Práce Praha
  • Vedoucí oddělení Praha
  • Finanční poradce Praha
  • Finanční agent Praha
  • Finanční specialista Praha
  • Finanční ředitel Praha
  • Finanční analytik Praha
  • Finanční kontrolor Praha
  • Finanční manažer Praha
  • Finanční účetní Praha
  • Vedoucí technického oddělení Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 098
    272