Asistent/ka jednatele
  • Jihlava
Jihlava
Spin HR s.r.o.
5. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Jste mistrem/mistryní v organizaci, komunikaci a ovládáte němčinu na úrovni B2? Pak hledáme právě vás!

- Staňte se strážcem/kyní brány do světa jednatelky. Budete filtrovat e-maily, telefonáty a chytře navigovat externí kontakty v němčině. Zorganizujete služební cestu jednatelky do nejmenších detailů a budete dohlížet na hladký chod kanceláře managementu.

- Jste týmový/á hráč/ka? Pomáhejte s organizací firemních meetingů, ať už online nebo offline. Tvořte poutavé prezentace a analyzujte data pro reporting.

Požadujeme:

- Jste zodpovědný/á a spolehlivý/á – Na vás je vždycky spolehnutí.

- Organizační talent – Zvládáte více úkolů najednou a nenecháte se stresovat.

- Komunikační dovednosti – Telefonování, e-maily i osobní jednání v němčině pro vás nejsou žádný problém.

- Jste flexibilní – Přizpůsobte se dynamice práce a měnícím se prioritám.

- Znalost práce na PC – Word, Excel, PowerPoint a Outlook jsou vašimi kamarády.

- Německý jazyk – Ovládáte němčinu na úrovni B2 a domluvíte se s klienty i kolegy ze zahraničí.

- Anglický jazyk – Další jazyková výhoda.

Nabízíme:

- Práci v moderní a dynamické firmě – Není u nás nuda a stále se u nás něco děje.

- Přátelský kolektiv – Jsme parta, která drží při sobě a ráda se baví.

- Možnost profesního růstu – Podporujeme vzdělávání a rozvoj vašich dovedností.

- Férové platové ohodnocení – Vaše práce si zaslouží adekvátní odměnu.

- Benefity: měsíční bonusy až 30 %, náborový příspěvek 50.000 Kč, 13. mzda (20 000 Kč / rok), příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování v jídelně již od 17 Kč, slevy na firemní výrobky, finanční odměna za pracovní a životní jubilea, nadstandardní firemní ubytování - možnost pronájmu bytu 1+kk

Kód: LH_KR_907

  • Práce Jihlava
  • Jednatel Jihlava
  • Asistent Vyskytná nad Jihlavou
  • Asistent Luka nad Jihlavou
  • Asistent Jihlava
  • Asistent zdravotnictví Jihlava
  • Radiologický asistent Jihlava
  • Zubní asistent Jihlava
  • Odborný asistent Jihlava
  • Zdravotnický asistent Jihlava
  • HR asistent Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 915
    260