Asistent/ka nákupu a evidence
  • Polička
Polička, STV GROUP a.s., Polička, Bořiny /
STV GROUP a.s.
9. 4. 2022
24 000 Kč - 28 000 Kč Kč/měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: realizace nákupů v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů, vedení evidence smluvních dodavatelů, včetně kontroly dodržování uzavřených obchodních podmínek,
realizace a komunikace s dodavateli při řešení reklamačních řízení, orientace v příslušné oborové legislativě, manipulace s interním systémem firmy (Helios) a využití dalších komunikačních kanálů sloužících pro objednávání zboží, komunikace s obchodními partnery společnosti, přijímání a vyřizování poptávek, zajišťování realizace zakázek včetně jejich evidence, příprava podkladů pro přípravu obchodních smluv, navazování a rozvíjení obchodních vztahů, příprava podkladů pro obchodní jednání, přijímání, posuzování a vyhodnocování dodavatelských obchodních a cenových nabídek, srovnání s konkurenčními nabídkami, vyhodnocování objemu prodejů a potřeby nákupu dle jednotlivých dodavatelů, sortimentu a druhů, posuzování nabídek nového zboží a služeb a zpracování návrhů na jejich zařazení do firemních katalogů, objednávání přepravy
DALŠÍ POŽADAVKY: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem + další jazyk výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou, orientace v technických výkresech a dokumentaci výhodou, znalost systému Helios výhodou
NABÍZÍME: perspektivní a zajímavou práci, stabilní zázemí nadnárodní korporace, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, vzdělávací kurzy, zdravotní volno/sickday, mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, závodní stravování, příspěvky na stravování, zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefony, stabilní zázemí nadnárodní společnosti
KONTAKT: telefonicky 8-20 hod, e-mailem