Asistent/ka obchodního oddělení s AJ
  • Velvary
Velvary, METAL TRADE COMAX, a.s., Velvary, Sídliště /
METAL TRADE COMAX, a.s.
23. 9. 2022
34 000 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání, VŠ vzdělání výhodou,
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
- výborné komunikační dovednosti, organizační schopnosti,
- časovou flexibilitu a schopnost pracovat v týmu,
- znalost IS NAVISION výhodou.
Náplň práce:
- komunikace s obchodními zástupci a zákazníky,
- zpracování nabídek a objednávek,
- příprava kupních smluv a dalších podkladů,
- fakturace.
Nabízíme:
- nástupní mzdu od 34 000 Kč,
- 13. plat a 5 týdnů dovolené,
- práci v úspěšné české společnosti,
- náborový příspěvek,
- roční příspěvek 6.000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění,
- dotované závodní stravování,
- výhodné telefonní tarify,
- mobilní telefon.
Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 7:00 - 16:00 hod.
Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.