Asistent/ka personalisty - Jihlava (pouze OZP)
  • Jihlava
Jihlava
Protektia s.r.o.
10. 7. 2024
10 700 Kč - 10 700 Kč

Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo. Nutný nejprve telefonický kontakt.

Požadujeme: SŠ vzdělání, základní znalost práce na PC (Word a Excel), pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, příjemnou komunikaci. Nutné ID

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP s možnosti prodloužení, zaručenou pravidelnou mzdu.

Náplň práce: Všeobecná administrativa, každodenní telefonní hovory se zájemci o práci, vyřizování e-mailové korespondence a komunikace s ÚP, spolupráce s oblastními managery. Určeno pro osoby se zdravotním postižením. 20 hodin/týdně

  • Práce Jihlava
  • Personalista Jihlava
  • Personalista konzultant Jihlava
  • Asistent Vyskytná nad Jihlavou
  • Asistent Luka nad Jihlavou
  • Asistent Jihlava
  • Asistent auditora Jihlava
  • Asistent zdravotnictví Jihlava
  • Radiologický asistent Jihlava
  • Zubní asistent Jihlava
  • Odborný asistent Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 495
    338