Asistent/ka personalisty - Ostrava (OZP max 2.stupeň)
  • Ostrava
Ostrava
Protektia s.r.o.
26. 7. 2024
14 000 Kč - 14 000 Kč

Náplň práce: Vedení personální dokumentace, korespondence a komunikace s úřady, běžná kancelářská práce.

Požadujeme: SŠ vzdělání, základní znalost práce na PC (Word a Excel), pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, příjemnou komunikaci.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP s možností prodloužení, zaručenou pravidelnou mzdu. Určeno pro osoby se zdravotním postižením.

Prosíme NECHODIT na pracoviště.

Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 9:00 – 16:00 hod., tel. 734 881 690, nebo pošlete životopis na e-mail: nabor.centrum@protektia.cz.

  • Práce Ostrava
  • Personalista Ostrava
  • Personalista konzultant Ostrava
  • Asistent Ostrava
  • Asistent auditora Ostrava
  • Asistent zdravotnictví Ostrava
  • Radiologický asistent Ostrava
  • Zubní asistent Ostrava
  • Odborný asistent Ostrava
  • Obchodní asistent Ostrava
  • Osobní asistent Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337