Asistent/ka prodeje v papírnictví McPen-Lazarská 15/7, Praha
  • Praha 1
, Praha 1, Lazarská 15/7
VersaCo s.r.o.
3. 10. 2024

Nově k sobě hledáme asistenta/ku prodeje do papírnictví McPen. Umíš si představit, že by tě práce s lidmi i papírenskými produkty bavila? Myslíš, že by tě i nadchla? Tak to jsi na správné adrese. Ve svém oboru jsme třída a nadšení nám rozhodně nechybí. Nenech tuto příležitost dlouho ležet, čeká tě rozmanitá práce na 8 hod směny a nastoupit můžeš ihned. S námi se nudit rozhodně nebudeš, to si piš!

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

      • obsluha zákazníků
      • odborné poradenství a prodej
      • doplňování zboží
      • práce s pokladnou
      • starost o chod prodejny

Co od tebe požadujeme?

      • komunikativnost
      • schopnost navázat kontakt se zákazníkem
      • praxi na obdobné pozici
      • základní znalost práce na pc
      • spolehlivost
      • zodpovědnost
      • chuť pracovat a učit se novým věcem

Co ti na oplátku nabízíme?

      • nástupní mzdu ve výši 27.700-28.700 Kč
      • stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč za odpracovanou směnu
      • příspěvek 500 Kč na penzijní či životní pojištění
      • zaměstnanecké slevy na nákup, příspěvek na školní pomůcky a dětské tábory
      • stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
      • příplatky za práci o víkendech a o svátcích

Zaujala tě naše nabídka práce? Tak ani minutu neváhej a zašli nám svůj životopis na e-mail kariera@versaco.cz. Možná tě už brzy přivítáme mezi sebou v McPen.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 414
334