Asistent/ka prodeje v papírnictví McPen-OC Palladium
  • Praha
, Praha, náměstí Republiky 1078/1
VersaCo s.r.o.
9. 4. 2024

Nově k sobě hledáme asistenta/ku prodeje do naší prodejny papírnictví McPen. Umíš si představit, že by tě práce s lidmi i papírenskými produkty bavila? Myslíš, že by tě i nadchla? Tak to jsi na správné adrese. Ve svém oboru jsme třída a nadšení nám rozhodně nechybí.

Nenech tuto příležitost dlouho ležet, čeká tě rozmanitá práce na dlouhý/ krátký týden a nastoupit můžeš ihned. S námi se nudit rozhodně nebudeš, to si piš!

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

      • obsluha zákazníků

      • odborné poradenství a prodej

      • doplňování zboží

      • práce s pokladnou

      • starost o chod prodejny

Co od tebe požadujeme?

      • komunikativnost

      • schopnost navázat kontakt se zákazníkem

      • praxi na obdobné pozici

      • základní znalost práce na pc

      • spolehlivost

      • zodpovědnost

      • chuť pracovat a učit se novým věcem

Co ti na oplátku nabízíme?

      • nástupní mzdu ve výši 26.500-27.500 Kč

      • stravenky ve výši 150 Kč za odpracovanou směnu

      • příspěvek 500 Kč na penzijní či životní pojištění

      • zaměstnanecké slevy na nákup, příspěvek na školní pomůcky a dětské tábory

      • stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti

      • příplatky za práci o víkendech a o svátcích

Zaujala tě naše nabídka práce? Tak ani minutu neváhej a zašli nám svůj životopis na e-mail kariera@versaco.cz. Možná tě už brzy přivítáme mezi sebou v McPen.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 973
266