Asistent/ka prodeje - velkoobchod s technikou
  • Hradec Králové
Hradec Králové
PROFI-MEN, s.r.o.
22. 2. 2024
30 000 Kč - 32 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Požadujeme:

- zkušenosti z velkoobchodu vítány

- spolehlivost,

- samostatnost a přesnost,

- základní znalost práce s PC - Word, Excel, Outlook, internet,

- loajalita a chuť se zdokonalovat,

- diskrétnost příjemné vystupování.

Náplň práce:

- příjem a vyřizování objednávek

- kontakt se zákazníky a dodavateli

- práce s pokladnou a skladovými zásobami

- příjem a odesílání balíků s elektronikou a listovních zásilek

- spolehlivost, samostatnost a přesnost.

Nabídka:

- odborný růst,

- rozmanitá práce v čistém prostředí nové kanceláře,

- práce ve velkobchodní firmě s e-shopem - technika, elektronika ( EZS, EPS, CCTV,.....),

- finanční odměny závislé na pracovním výkonu a obratu firmy,

- pracovní doba dle domluvy; předpoklad 8 až 16:30 hod ,

- možnost proplacení příspěvku na dojíždění do zaměstnání,

- lidský přístup k řešení problémů (nachlazení, dovolená, volno apod.),

- zaměstnanecké výhody při nákupech elektro,

- možnost bezplatného parkování vozu v areálu firmy.

  • Práce Hradec Králové
  • Analytik prodeje Hradec Králové
  • Manažer partnerského prodeje Hradec Králové
  • Specialista splátkového prodeje Hradec Králové
  • Asistent Hradec Králové
  • Technik Hradec Králové
  • Osobní asistent Hradec Králové
  • Asistent soudce Hradec Králové
  • Asistent v pojišťovnictví Hradec Králové
  • Asistent auditora Hradec Králové
  • Asistent zdravotnictví Hradec Králové
  • Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327