ASISTENT/KA ŘEDITELE VÝROBY (35-45.000 Kč)
  • Středočeský kraj
AC Jobs, s.r.o.
25. 1. 2023
35 000 Kč - 45 000 Kč měsíc

Máte zkušenost z administrativní pozice a nedělají vám problém kontingenční tabulky v MS Excel? Zvládnete vytvořit prezentaci v anglickém jazyce a domluvíte se se zahraniční centrálou?
Pak hledáme právě Vás!
Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Administrativní podpora ředitele výroby
  • Zpracování podkladů pro výrobu
  • Organizace personálního rozdělení
  • Správa docházkového systému
  • Tvorba prezentací
  • Nákup drobného materiálu
  • Evidence ochranných pomůcek pro zaměstnance

CO POŽADUJEME?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky)
  • Samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti

CO NABÍZÍME?

  • Týden dovolené navíc
  • Roční odměny
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Kafeterie
  • Termín nástupu: IHNED
  • Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem