Asistent obchodního oddělení v Ostravě
  • Ostrava
Ostrava
Najdemjob s.r.o.
19. 7. 2024

Pro naší stabilní společnost hledáme mladého, dynamického a cílevědomého kolegu na pozici -  Asistent obchodního oddělení v Ostravě

Náplň práce:

Budeš pracovat samostatně v mladém kolektivu, který je vůči sobě loajální a navzájem si pomáhá

Správným klíčem k Tvé práci je kontakt se zákazníkem a řešení jeho dotazů

Budeš prostředníkem mezi zákazníkem a firmou

Požadujeme:

Pozitivní přístup k řešení dotazů, protože každý dotaz má svá řešení...

Výborná znalost ČJ

Výborná slovní zásoba

Snaha učit se novým věcem

Flexibilita, Trpělivost, Loajalita

Mít smysl pro humor, protože: "se smíchem jde všechno líp"

Nabízíme:

Nástup možný ihned

Zázemí stabilní společnosti

Platové ohodnocení  =30.000,- Kč + bonusy

Skvělý, mladý a přátelský kolektiv

Další možnost rozvoje a vzdělávání se (školení hradí firma)

Volné víkendy a svátky

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email: Personalni@najdemjob.cz

  • Práce Ostrava
  • Vedoucí oddělení Ostrava
  • Obchodní asistent Ostrava
  • Vedoucí technického oddělení Ostrava
  • Pracovník reklamačního oddělení Ostrava
  • Asistent Ostrava
  • Obchodní manažer Ostrava
  • Obchodní referent Ostrava
  • Obchodní zástupce Ostrava
  • Obchodní ředitel Ostrava
  • Obchodní analytik Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337