Asistent personalisty - Praha
  • Praha
Praha
Protektia s.r.o.
7. 5. 2024
20 000 Kč - 20 000 Kč

VYHRAZENO pro OZP. Prvotní kontakt e-mailem. Hledáme uchazeče na částečný

úvazek, práce je určená pro OZP pracovníky (osoby bez OZP prosím nepište)

Náplň práce: Běžná lehká kancelářská práce, tisk dokumentů, příprava podkladů pro smlouvy.

Požadujeme: SŠ vzdělání, základní znalost práce na PC (Word a Excel), pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, příjemnou komunikaci.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP na zkrácený úvazek, zaručenou pravidelnou mzdu. Určeno pro osoby se zdravotním postižením.

Prosíme NECHODIT na pracoviště.

Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 9:00 16:00 hod., tel. 734 881 690 Ivana Černínová, nebo pošlete životopis na e-mail: nabor4.centrum@ protektia.cz Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo.

  • Práce Praha
  • Personalista Praha
  • Personalista konzultant Praha
  • Asistent Jílové u Prahy
  • Asistent Praha
  • Asistent zdravotnictví Praha
  • Radiologický asistent Praha
  • Zubní asistent Praha
  • Odborný asistent Praha
  • Obchodní asistent Praha
  • Osobní asistent Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 016
    262