Asistent polního pokusníka (Slavkov u Brna)
  • Slavkov u Brna
, Slavkov u Brna, Bučovická 163
SynTech Research Czech s.r.o.
9. 4. 2024
130 Kč - 150 Kč

Hledáme do svého týmu brigádníky na pozici Asistenta polního pokusníka od 1.5. do 30.9.2024. Práce probíhá na pracovišti Bučovická 163, Slavkov u Brna, 684 01.

Náplň práce:

    • Zabezpečovat polní pokusy s různými zemědělskými plodinami, spojené s testováním přípravků na ochranu rostlin

    • Zajišťovat a vykonávat hodnocení pokusů

    • Podílet se na plánování a designu pokusů

    • Podílet se na zakládání, ošetřování, sklizni pokusů a následném zpracování sklizně

Nabízíme:

    • Zajímavou dlouhodobější brigádu (Flexibilní pracovní doba)

    • Možnost naučit se novým věcem v oblastech polního pokusnictví

    • Hodinovou odměnu 150 až 170,-Kč dle schopností

Očekáváme:

    • Spolehlivost

    • Pracovitost

    • Týmovou práci

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260