Asistent prodeje - Slavné varhanní koncerty 2022
  • Praha 1, Praha
Praha
JCH ART AGENCY PRAGUE s. r. o.
8. 4. 2022
100 Kč - 200 Kč hodina

Nabízíme dynamickou brigádu v srdci Prahy, při které navíc zužitkujete nebo vytrénujete své komunikační dovednosti v kulturním prostředí a pohodovém mladém kolektivu. Skvělá možnost přivýdělku před prázdninami!

Náplň práce:

  • péče o návštěvníky kostela, kde se koncerty konají, základní služby průvodce
  • poskytování informací o koncertních programech
  • stručný výklad o historii kostela, kde se koncerty konají
  • poskytování informací o vstupenkách, rezervace míst
  • pomoc s přípravou a dohled v průběhu koncertu, případně další ad hoc úkoly

Požadavky:

  • komunikativní znalost anglického jazyk
  • základní znalost dalšího cizího jazyka
  • zájem o hudbu, kulturu nebo historii
  • spolehlivost a samostatnost

Nástup od 19.4.2022 – směny jsou denně včetně soboty a neděle – vždy dopledne nebo odpoledne. V případě zájmu prosím do odpovědi rovnou napište, které termíny můžete pracovat (nejlépe většinu).

Úvodní schůzka pro zaučení možná ve středu 20.4. nebo dle domluvy v čase 11:00 - 16:00.

Čistá hodinová mzda 120 Kč200 Kč (základ + provize dle výsledků). Mzda je vyplácena v hotovosti po skončení práce.

V případě vzájemné spokojenosti možná spolupráce v celé sezóně 2022.