Asistentka obchodního oddělení s AJ
  • ČR, Kladno, Mělník, Kralupy nad Vltavou (Mělník), Slaný (Kladno), Kladno
Kladno
METAL TRADE COMAX, a.s.
22. 9. 2022
34 000 Kč 34 000 Kč do 40 000 Kč / měs
Informace o pracovní pozici

Obsah inzerátu

  • Komunikace s obchodními zástupci a zákazníky
  • Zpracování nabídek a objednávek
  • Minimálně SŠ vzdělání, VŠ vzdělání výhodou
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Popis pozice

  • Příprava kupních smluv a dalších podkladů
  • Fakturace
  • Práce ve Velvarech

Požadujeme:

  • Výborné komunikační dovednosti, organizační schopnosti
  • Časovou flexibilitu a schopnost pracovat v týmu
  • Znalost IS NAVISION výhodou

Nabízíme

  • Nástupní mzdu od 34 000 Kč
  • Práci v úspěšné české společnosti
  • 5 týdnů dovolené a 13. plat
  • Náborový příspěvek
  • Roční příspěvek 6 000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Výhodné telefonní tarify
  • Dotované závodní stravování
  • Firemní společenské akce
  • A další benefity

Proč pracovat u nás

  • Nabízíme perspektivní práci v moderních závodech naší velké úspěšné společnosti
  • Možnost výhodného pronájmu bytu ve Velvarech
  • Náborový příspěvek 3 000 Kč, 5 týdnů dovolené, 13. plat, prémie
  • Odměnu na dělnických pozicích za 100% docházku v měsíci
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč ročně
  • Výhodný telefonní tarif i pro rodinu
  • Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
  • Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
  • Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
  • Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)
  • Chutná domácí kuchyně