Audiovizuální technik
  • Brno
, Brno, Husova 200/16
Hotel International Brno, a.s.
24. 9. 2024

Zajímá Vás audiovizuální a prezentační technika? Bavilo by vás technické  zajišťování kongresových akcí?

Pak jste pro nás tím pravým, koho hledáme.

    • partnera se zkušeností v oboru

    • schopného a komunikativního kolegu

    • pozice je vhodná také pro absolventy SŠ/VŠ elektro/IT oborů, kteří se zajímají o

    • audiovizuální a projekční techniku

NÁPLŇ PRÁCE

    • Instalace a obsluha audiovizuální a výpočetní techniky (ozvučování společenských

    • akcí a práce s výpočetní technikou)

    • technická podpora IT a AV techniky

    • realizace společných zakázek typu kongresy, konference, plesy, výstavy.

CO POŽADUJEME

    • znalost AJ (nutná komunikace s klienty)

    • orientaci v audiovizuální, kongresové a

    • prezentační technice

    • znalost ozvučení, projekce a osvětlení (rádi zaučíme)

    • orientaci v IT (PC sítě, OS Microsoft, MS Office , HW)

    • časovou flexibilitu, ochotu, vytrvalost a pečlivost

    • vítáme znalost hotelového prostředí a zázemí společenských akcí, není ale

    • podmínkou

CO NABÍZÍME

    • spolupráci na zajímavých  projektech

    • vzdělávání a rozvoj v oblasti AV technologie

    • práci v moderním a dynamickém hotelovém prostředí

    • zajímavé platové ohodnocení.

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu a seznámit se blíže s podmínkami, zašlete nám životopis na e-mail simonikova@hotelinternational.cz.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 661
334