Autoelektrikář - autorizovaný servis Ford
  • Nový Jičín
, Nový Jičín, Jugoslávská 1809/23
F. 67 s.r.o.
24. 10. 2024

Do našeho autorizovaného servisu Ford v Novém Jičíně hledáme nového kolegu na pozici autoelektrikář.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • diagnostika poruch za pomocí měřících přístrojů
  • oprava elektrických a elektronických systémů vozidel
  • instalace a údržba elektrických systémů
  • provádění testů a kontrol elektrických zařízení a systémů

POŽADUJEME

  • vyučení v oboru autoelektrikář
  • znalost elektrických a elektronických systémů vozidel
  • loajalitu, schopnost spolupracovat, učit se a hledat nové příležitosti
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost při výkonu zaměstnání
  • řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • práci v autorizovaném servisu s moderním vybavením
  • možnost nadstandardního výdělku - na výši mzdy se určitě domluvíme.
  • zázemí stabilní společnosti a dlouhodobá perspektiva zaměstnání
  • pohodový kolektiv

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Odměna (mzda): dohodou dle znalostí a zkušeností

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 502
333