Automechanik nákladních vozidel
  • Ostrava
automechanik nákladních vozidel
, Ostrava, Holvekova 696/22
JPM trans, s.r.o.
1. 6. 2024

Přijmeme automechanika nákladních vozidel s praxí do našeho autoservisu v Ostravě-Kunčičkách.

Co vás čeká:

  • Diagnostika závad na vozidlech IVECO a DAF, provádění údržby a oprav.
  • Pracovní doba PO – PÁ, 7:00 – 15:30.
  • Víkendy a svátky volno

Nabízíme Vám:

  • Nástup možný ihned nebo po dohodě. Počkáme na vás bude-li třeba!
  • Máte již naplánovanou dovolenou na toto léto ? Není problém, domluvíme se !
  • Minimální plat 40 000kč čistého měsíčně
  • Další bonusy a prémie dle výsledků odvedené práce
  • Stravenkový paušál
  • Možnost přidělení osobního auta na dojíždění do zaměstnání
  • Příjemné prostředí dobře vybaveného servisu
  • Žádné výkonové normy!
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti s 26 letou tradicí

Požadujeme:

  • Praxi s opravami a servisem nákladních vozidel min. 2 roky.
  • Samostatnost, důslednost, preciznost, umění hledat cesty a postupy pro zdárné a ekonomické provedení opravy

Zašlete váš životopis nebo volejte PO - PÁ 7:30 - 15:30 Petr Potužník tel.: 604 295 040

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 301
327