AUTOMECHANIK NA MONTÁŽ MOTORŮ (M/Ž), JEN RANNÍ SMĚNA, VLACHOVO BŘEZÍ
  • Prachatice
Prachatice
Manuvia, a. s., organizační složka
13. 5. 2022
23 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
Informace o pracovní pozici

Informace

Přijmeme šikovné automechaniky (m/ž) do společnosti se sídlem Vlachovo Březí, která montuje motory do stavebních strojů.

Práce je POUZE NA RANNÍ SMĚNU.

Náplň práce:

- montáž a kompletace dieselových motorů

- kontrola motorů

- práce s technickou dokumentací

Co od vás očekáváme

- zkušenost s prací automechanika nebo opraváře zemědělských strojů

- manuální zručnost

- znalost výkresové dokumentace - velkou výhodou

Co vám nabízíme

- základní mzda 18 500 Kč/měsíčně (bez praxe), dle zkušeností a po zaučení až 30 000 Kč/měsíčně

- výkonnostní prémie - 30%

- bonus za kvalitu - 1 000 Kč

- bonus za docházku - 2 500 Kč

- příplatky dle zp

- práci pouze na ranní směnu

- závodní stravování