Back office
  • Brno
Back office
Brno
Spin HR s.r.o.
4. 9. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Přijímání a zpracování objednávek: Komplexní správa objednávek od zadání až po fakturaci, včetně kontroly správnosti a úplnosti údajů.

- Komunikace se zákazníky: Aktivní budování vztahů se zákazníky, řešení jejich dotazů a zajištění hladkého průběhu obchodních transakcí.

- Logistická podpora: Koordinace dopravy zboží, příprava potřebné dokumentace a zajištění včasného doručení zásilek.

- Administrativa: Evidence a správa obchodních dat v interním systému.

Požadujeme:

- Samostatnost a proaktivita: Schopnost pracovat samostatně a efektivně řešit problémy.

- Zkušenosti v oblasti obchodu: Znalost základních obchodních principů a procesů.

- Počítačové dovednosti: Zběhlost v práci s MS Office a dalšími relevantními aplikacemi.

- Komunikativnost a orientace na zákazníka: Schopnost jasně a srozumitelně komunikovat, budovat důvěru a řešit konflikty.

- Jazykové znalosti: Výborná znalost anglického slovem i písmem. Znalost Polštiny velkou výhodou.

- Zodpovědnost a spolehlivost: Schopnost dodržovat termíny a nést zodpovědnost za svěřené úkoly.

Nabízíme:

- Atraktivní finanční ohodnocení: Základní plat, stravenky a možnost získat zajímavé bonusy.

- Možnost dočasného zkráceného úvazku 30 - 35h týdně s výhledem na plný úvazek

- Příjemné pracovní prostředí: Flexibilní pracovní dobu, možnost vzdělávání, příspěvky na penzijní připojištění a další benefity.

- Kariérní růst: Šanci podílet se na rozvoji úspěšné společnosti a získat cenné zkušenosti.

- Stabilní zaměstnání: Práci v dynamické společnosti s přátelským kolektivem.

Kód: HP_IM_1580

  • Práce Brno
  • Specialista back office Brno
  • Pracovník back office Brno
  • Office manager Brno
  • Pracovník front office Brno
  • Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 498
    332