BACK OFFICE MANAGER (M/Ž) – PRAHA
  • Praha
Praha
Michal Štulla
31. 5. 2024

Hledáme kolegy, kteří by rozšířili náš tým. Jste komunikativní a nedělá vám problém práce s lidmi spojená s administrativou? Pokud je pro vás pečlivost a spolehlivost samozřejmostí, přidejte se k nám a získejte práci u stabilní společnosti.

Náplň práce:

  • Kontrola celo-divizního rozpočtu (tvorba celoročního budgetu, měsíční kontroly a Q zhodnocení)
  • Koordinace činnosti divizního útvaru a jeho manažerů
  • Zadávání mezd a provádění jejich kontroly
  • Zajišťování spolupráce s ostatními útvary
  • Práce s fakturami vydanými i přijatými (kontrola, zpracování, schvalování)
  • Tvorba a kontrola smluv

Požadavky:

  • Multitasking
  • Analytické myšlení, kreativita
  • Organizační dovednosti
  • Dobrá znalost MS Office (hlavně MS Excel)
  • Smysl pro detail a pečlivost
  • Základní znalosti personalistiky – výhodou
  • Základní znalosti podnikových financí – výhodou

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení a benefity
  • Práci v české společnosti s mezinárodní působností
  • Různorodou zodpovědnou práci, u které se nebudete nikdy nudit
  • MultiSport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy se skvělou dostupností – 1 minutu od metra Národní třída
  • Možnost osobního rozvoje (vzdělávací kurzy)

  • Práce Praha
  • Office manager Praha
  • Pracovník back office Praha
  • Specialista back office Praha
  • Country manager Praha
  • Regulatory manager Praha
  • Category manager Praha
  • Risk manager Praha
  • Facility manager Praha
  • IT manager Praha
  • Event manager Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 344
    339