BACK OFFICE SPECIALISTA/TKA
  • Olbramovice
, Olbramovice, Olbramovice Ves 203
DAVO CAR, s.r.o.
4. 9. 2024
Informace o pracovní pozici

BACK OFFICE SPECIALISTA

 Rád/a komunikuješ s lidmi a máš smysl pro detail? Skvělý!

Rozrůstáme se a hledáme nové talenty, které se k nám připojí.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Komunikace ve všech formách – nejvíce po telefonu a emailu. Denně budete komunikovat

    s našimi zákazníky, kteří mají zájem o doplňující informace o naších vozech, či službách, které nabízíme.

  • Domluvíte klientovi schůzku tak, aby měl prodejce na klienta vždy dostatek času.

  • Budete pečovat o dobré vztahy s klientem.

Co byste měl umět/mít?

  • Velmi dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti.

  • Schopnost rychle a efektivně reagovat na požadavky zákazníků.

  • Uživatelskou znalost práce s PC.
  • Další cizí jazyk je výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Fixní částku mzdy + provize z domluvených schůzek.

  • Možnost kariérního i osobního růstu.

  • Nové, příjemné pracovní prostředí.

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět! :)

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 498
332