Backoffice Specialista
  • Ostrava
, Ostrava, Hornopolní 3314/38
Westlogic s.r.o.
12. 9. 2024
25 000 Kč - 25 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Hledáme nového člena do našeho týmu na pozici BackOffice.

Co Vás čeká:

  • Zajištění chodu kanceláře (korespondence, telefonáty, organizace schůzek).
  • Zpracování a vystavování faktur.
  • Práce s počítačem (MS Office, interní systémy).
  • Komunikace s dodavateli a klienty.
  • Administrativní podpora týmu.

Požadujeme:

  • Příjemné a profesionální vystupování.
  • Zkušenosti s administrativou nebo na podobné pozici.
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti.
  • Pečlivost a samostatnost.
  • Znalost práce s PC (MS Office – Excel, Word, Outlook).

Nabízíme:

  • Rozvoj svých znalostí v dynamicky rostoucí úspěšné společnosti.
  • Možnost kariérního postupu.
  • Přátelský, pozitivně naladěný tým kolegů.
  • Možnost občasného Home office.
  • 25 dnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování.
  • Zaměstnanecké slevy.
  • Nástup co nejdříve.

    Pokud máte zájem o tuto pozici a chcete se stát součástí

    našeho týmu, zašlete nám prosím svůj životopis na career@westlogic.eu.

    Těšíme se na Vaši reakci!

    - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 598
    337