Bezpečnostní pracovník od 145-150,-Kč/hod., nástup od 01.09.2024 Praha-Kobylisy
  • Praha - Kobylisy
, Praha - Kobylisy, Kobylisy
Worklive CZ s.r.o.
3. 8. 2024

Jste zodpovědní a hledáte stabilní práci v oblasti bezpečnosti? Připojte se k nám!

Náplň práce:

  • Dohled nad prodejnou: Zajišťování bezpečného prostředí pro zákazníky i zaměstnance.
  • Ochrana zboží: Kontrola zabezpečení proti krádežím.
  • Kamerový monitoring: Sledování prodejny pomocí kamerového systému.

Co od vás očekáváme:

  • Dobrá fyzická kondice: Schopnost zvládnout fyzicky náročné úkoly.
  • Trestní bezúhonnost: Čistý trestní rejstřík.

Co vám nabízíme:

  • Atraktivní směny: Práce v 12hodinových směnách.
  • Výkonnostní prémie: Odměny za vaši snahu a výkony.
  • Flexibilní pracovní úvazky: Možnost pracovat na DPP nebo HPP.
  • Rychlé výplaty: Týdenní zálohové vyplácení.
  • Konkurenční mzda: Od 145 do 150 Kč za hodinu.
  • Pracoviště v Praze: Snadná dostupnost lokality.

Přidejte se k nám a staňte se součástí bezpečnostního týmu, který se stará o klid a pořádek v našich prodejnách!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 498
332