Brigáda v oddělení lahůdek 157,80 - 165 Kč/hod
  • Praha 3, Praha
Praha
CREDIT CZECH s.r.o.
14. 5. 2022
157 Kč - 165 Kč hodina
Informace o pracovní pozici

Informace

Pro dlouhodobou i občasnou spolupráci hledáme brigádníky na pultový prodej lahůdek v supermarketu. Zaškolení je samozřejmostí.

Nástup ihned.

Náplň práce:

• obsluha pultu

• krájení, příprava a prodej lahůdek

• doplňování zboží dle potřeby

Co od vás očekáváme

• věk 18+

• vzdělání není důležité

• zdravotní průkaz pro práci v potravinářství

• včasná docházka do práce (zodpovědnost a spolehlivost)

Co vám nabízíme

• odměnu: 157,80 - 165 Kč/hod dle prodejny

• směny: ranní, odpolední

• směny si volíte podle svých možností pomocí mobilní aplikace

• možnost dlouhodobé i krátkodobé spolupráce

• prodejny po celé Praze

• smlouvu na dohodu o pracovní činnosti

• zálohy druhý den