Brigáda v řeznictví - Prodavač/ka v Brně Bystrc
  • Brno
, Brno, Přístavní 1321/55
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
25. 1. 2024
140 Kč

Tradiční české řeznictví Novák maso - uzeniny, s. r. o. přijem do své prodejny v Brně Bystrc brigádníky / brigádnice na pozici Prodavač/prodavačka (prodejna se nachází v objektu Penny)

Náplň práce:

• Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu

• Krájení a doplňování zboží do pultů

• Prezentovat zboží v pultech

• Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků

• Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí

• Práce na dvě směny – ranní / odpolední + směna o víkendu

• Péče o vzhled a čistotu prodejny

Nabízíme:

• Práci ve stabilní české společnosti

• Odměna 140,- / hodinu

• Možnost práce na DPP / DPČ

• Zaškolení na prodejně

Požadujeme:

• Praxi s prodejem zboží - výhodou, rádi Vás zaučíme

• Věk min. 18 let

• Přátelský přístup k zákazníkům

• Zodpovědný přístup k práci, samostatnost

• Zdravotní průkaz

• Ochota pracovat na dvě směny (ranní a odpolední) a směna o víkendu

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 756
253