BUSINESS CONTROLLER Praha-východ (60-70.000 Kč)
  • Středočeský kraj
AC Jobs, s.r.o.
8. 4. 2022
60 000 Kč - 70 000 Kč měsíc

Chopte se nové pracovní příležitosti? Zajímá Vás oblast kontrolingu? Domluvíte se anglicky?
Pošlete mi Váš životopis ještě dnes!
Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Práce v oblasti kontrolingu projektů
  • Podpora účetních závěrek a kalkulace
  • Podílení se na naceňování
  • Zpracovávání rozpočtů a prognóz
  • Spolupráce s odd. nákupu, výroby a kvality

CO POŽADUJEME?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Dobré zkušenosti s MS Excel
  • Analytické a prezentační dovednosti

CO NABÍZÍME?

  • 5 týdnů dovolené
  • Práce v příjemném pracovním prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha-východ