Chcete práci se skvělými benefity? Pozice ve výrobě #WPiPl
  • Teplice
Teplice
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
25. 11. 2022
28 000 Kč - 35 000 Kč za měsíc

Náplň práce: Láká vás práce ve výrobě a baví vás stroje a technika? V tom případě hledáme právě vás! Pro stabilní mezinárodní společnost sháníme šikovné kolegy. V nové práci se můžete těšit na 13. a 14. mzdu, příspěvky na sport, kulturu a zdraví, 5 týdnů dovolené a další benefity!
Náplň práce:
- obsluha strojů
- nastavování parametrů na výrobních zařízeních
- rozjezdy výrobních linek
Nabízíme: - atraktivní mzdové ohodnocení
- 13. a 14. mzdu po 1. odpracovaném roce
- příspěvky na sport, kulturu a zdraví od 4600 Kč ročně
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny sickdays
- příspěvek na důchodové a životní pojištění
- příspěvek na dětské rekreace
Požadujeme:
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12hod. směny)
- vzdělání nebo praxe v technickém odvětví
- základy práce na PC
- spolehlivost, samostatnost