Chemický laborant
  • Ostrava
chemický laborant
, Ostrava, Partyzánské náměstí 2633/7
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
16. 4. 2024
21 800 Kč - 29 520 Kč

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě příjme  zaměstnance na oddělení anorganických analýz:

Typ pracovního vztahu:• pracovní poměr
Délka pracovního vztahu:• zástup za pracovní neschopnost
Požadované vzdělání:• SŠ přírodovědného zaměření
Pracovní náplň:• provádění laboratorních analýz

• vedení dokumentace zpracovávaných laboratorních vzorků

• základní chemické analýzy na pracovišti odpadních vod

(BSK5,CHSKCr,NL,RL,anionty apod.)

• úprava vzorků - odpady, půdy, kaly, příprava výluhu

Očekáváme:• středoškolské - SPŠ chemická, zdravotní laborant

• samostatnost a zodpovědný přístup k práci

• základní znalosti práce na PC

Nabízíme:• zajímavou a odpovědnou práci ve státní příspěvkové organizaci,

• možnost dalšího odborného vzdělávání a osobního rozvoje,

• plný pracovní úvazek

• pružnou pracovní dobu,

• 5 týdnů dovolené,

• 3 dny zdravotního volna / rok,

• příspěvek na stravování,

• finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Termín nástupu:

- možno ihned

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260