Člen implementačního týmu/knihovnický konzultant/metodik/servisní pracovník/servis RFID
  • Hodonín
, Hodonín, Pančava 415/11
Cosmotron Bohemia, s.r.o.
16. 10. 2024
Informace o pracovní pozici

Charakteristika pracovního místa – náplň práce:

- dohled nad dodržováním standardů a pravidel při vytváření a používání knihovního a informačního systému (KIS)

- návrh nových funkcí a vylepšení KIS s ohledem na trendy v oblasti knihovnictví a informační vědy

- poskytování konzultací zákazníkům v oblasti standardů a pravidel – e-mailem nebo v rámci servisních návštěv

- poskytování konzultací kolegům v rámci firmy

- zajištění školení pro uživatele KIS

- tvorba a aktualizace manuálů pro uživatele KIS

- spolupráce při tvorbě propagačních materiálů

Požadovaná kvalifikace a odborné znalosti:

- VŠ vzdělání v oboru: informační studia, případně informační technologie, knihovnictví

- anglický jazyk (na úrovni potřebné při práci s odborným textem)

- rozhled v problematice informačních technologií, standardů KIS, standardů a pravidel v oblasti odborných činností paměťových institucí

- praxe v oblasti paměťových institucí a v práci s KIS je vítaná

- práce s OS Windows 10 – jeho instalace, konfigurace, instalace periferních zařízení

- manuální zručnost, zkušenosti s instalacemi a konfiguracemi aplikací RFID zařízení

Osobnostní předpoklady:

- flexibilita, samostatnost, komunikativnost, prezentační schopnosti, tvořivost

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 502
333