CNC operátor
  • Jindřichův Hradec
NSE Solutions, s.r.o.
17. 9. 2024
44 000 Kč - 47 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Co Vás čeká za práci?

  • obsluha ohýbacího nebo děrovacího stroje,

  • opracovávání plechu a plechových dílů dle zakázek.

Co oceníme?

  • minimálně SOU (výuční list),

  • orientaci v technické dokumentaci a zkušenost s měřidly,

  • ochotu pracovat na směny.

Odměna:

  • mzda po zk.době ve výši 44 000 - 47 000 Kč,

  • nástupní bonus 10.000 Kč,

  • příplatky za směnnost,

  • příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, svoz do zaměstnání ZDARMA, 5 týdnů dovolené a další benefity.

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte se nám ozvat! Zašlete životopis na e-mail a.lelyova@nses.cz nebo zavolejte na 778 072 700. Těšíme se na Vás!

  • Práce Jindřichův Hradec
  • Operátor Jindřichův Hradec
  • Operátor výroby Jindřichův Hradec
  • Operátor ve výrobě Jindřichův Hradec
  • Jindřichův Hradec - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 643
    337