Controller
  • Čelákovice
Controller
Čelákovice, FV - Plast, a.s., Čelákovice, Kozovazská /
FV - Plast, a.s.
25. 11. 2022
40 000 Kč - 70 000 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Upřesňující informace
Náplň práce:
- příprava analýz a reportů
- zpracování plánů a kalkulací v oblasti výroby
- zpracování pravidelných a ad-hoc reportů
- vyhodnocování a analyzování dat pro management společnosti
- analyzování výrobních výsledků a vysvětlení odchylek
- denní komunikace a spolupráce s ostatními odděleními
Požadujeme:
- VŠ, SŠ vzdělání
- základní orientaci v účetnictví
- pokročilou znalost MS Office (Word, Excel - tvorba tabulek, grafů, používání funkcí a vzorců)
- znalost Aj na komunikativní úrovni (B1-B2)
- analytické a logické myšlení, pečlivost a smysl pro detail
- kladný vztah k práci s informačními systémy
- praxe v oboru 3 roky (ve výrobní společnosti výhodou)
- řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci
- přátelskou a zároveň profesionální atmosféru
- moderní pracovní prostředí
- možnost seberealizace a profesního růstu
- motivační ohodnocení
- věrnostní příspěvky, příspěvek na volnočasové aktivity
- příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování
- stabilní zázemí ryze české úspěšné společnosti, od roku 2021 jsme součástí skupiny Alca Group
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, příspěvek na stravování, životní nebo penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity,věrnostní příspěveky, docházkový bonus