CONTROLLER - OSTRAVA
  • Ostrava
Ostrava
Michal Štulla
25. 1. 2023

Je vaší předností analytické myšlení? Baví vás čísla? Jste pečliví a samostatní? Nedělá vám problém práce spojená s administrativou? Pokud je vaše odpověď ANO, přidejte se k nám. Poskytujeme komplexní služby v rámci správy nemovitostí a stará se o úklid, údržbu i zabezpečení objektů. Získejte práci, která vás bude bavit.

Náplň práce:

  • Správa svěřených rozpočtů – plánování, analýza a vyhodnocování plánů na skutečnost, sledování případných odchylek a předkládání návrhů ke krokům zvyšujícím ziskovost zakázek, sestavování pravidelných reportů vedení společnosti
  • Participace na závěrkách – úzká spolupráce s finančním oddělením
  • Tvorba, kontrola finančních kalkulací
  • Sestavení cash flow a jeho sledování
  • Správa bankovního účtu svěřené společnosti – úhrady mezd, záloh, faktur, ….
  • Sledování pohledávek po splatnosti
  • Kontrola zahraničních poboček

Požadujeme:

  • Nezbytným požadavkem je výborná znalost AJ– min stupeň B2
  • Vzdělání ekonomického směru
  • Analytické myšlení
  • Orientaci ve finančních výkazech a znalost finančního účetnictví
  • Výbornou znalost MS Excel
  • Schopnost stanovit si priority a dobrou organizaci práce
  • Časovou flexibilitu, zodpovědnost, týmovost

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Na začátku pomocnou ruku zkušených kolegů
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní a profesní rozvoj
  • Příjemné moderní kanceláře
  • Přátelský kolektiv
  • Firemní vzdělávání
  • Možnost kariérního růstu
  • MultiSport kartu
  • Zvýhodněné volání O2